Zwrot, wymiana lub reklamacja

PROCEDURA ZWROTU, WYMIANY LUB REKLAMACJI TO KILKA KROKÓW:

PRZECZYTAJ OPIS PRODUKTU

Jeszcze przed dokonaniem zamówienia dokładnie przeczytaj opis produktu, czy spełnia Twoje wymagania. Dokładamy wszelkich starań, żeby opisy były jak najbardziej szczegółowe.

OTWÓRZ PACZKĘ PRZY KURIERZE

Jak tylko otrzymasz zamówienie, obejrzyj paczkę przy kurierze. Jeżeli widać, że coś się jej przydarzyło, to sprawdź również zawartość pakunku, czy produkty nie są uszkodzone.

GDY Z PACZKĄ COŚ JEST NIE TAK…

Jeżeli produkt jest wadliwy lub nie spełnia Twoich oczekiwań, wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie. W ciągu 14 dni możesz dokonać zwrotu, wymiany lub reklamacji.

DAJ NAM ZNAĆ MAILOWO!

W przypadku zwrotu, wymiany lub reklamacji napisz do nas maila na kontakt@yabooshko.pl.

Możesz podać powód zwrotu lub reklamacji.

ODEŚLIJ DO NAS PACZKĘ Z PRODUKTEM

Wybranym przez siebie sposobem odeślij paczkę na adres: yabooshko ul.Szałwiowa 2 lok. 109 03-167 Warszawa

UWAGA: Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

W przypadku, gdyby któryś z produktów nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu – oczywiście nie może być otwarty, ani używany. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, staramy się by wszystkie produkty bardzo szczegółowo opisywać. Także przed zakupem dokładnie zapoznaj się z opisem, aby wiedzieć, co kupujesz. 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest z kurierem protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, możesz go wymienić na produkt pozbawiony wad, zażądać naprawy albo zwrotu kosztów produktu. Wystarczy, że do nas napiszesz na kontakt@yabooshko.pl, zaproponujesz najlepsze dla siebie rozwiązanie i odeślesz do nas wadliwy produkt na adres:

yabooshko ul. Szałwiowa 2 lok. 109 03-167 Warszawa

A my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by taka sytuacja już nie miała miejsca.