Siejemy pomoc – drogeria ekologiczna pomagająca

Drogeria ekologiczna yabooshko i akcja #siejemypomoc

Kim jesteśmy?

Drogerię ekologiczną yabooshko tworzy para (nie)idealnych przyjaciółek.

Magda, prywatnie opiekunka królika Kicki. Uzależniona od naturalnych kosmetyków, którymi pielęgnuje siebie, całą rodzinę oraz swój dom.

Mona, typowa kocia mama – opiekunka kotki Karmen. Zakochana w naturze, wszystkim co naturalne i dążąca w swoim życiu do zero waste.

Co wspólnie robimy? Nie tylko tworzymy drogerię, w której oferujemy naturalne kosmetyki oraz ekologiczne środki czystości, ale również zarażamy pomocą! Połączyłyśmy siły i wymyśliłyśmy akcję #siejemypomoc – niech pomoc kiełkuje, wzrasta i pięknie kwitnie.

Dołączysz do nas, prawda?

Śledź akcję w social mediach:

#siejemypomoc zbiórka dla bezdomnych zwierząt ze schroniska Reksio w Bielsku-Białej

Mamy ogromną przyjemność organizować zbiórkę dla bezdomnych zwierząt ze schroniska Reksio w Bielsku-Białej. Powoli zbliża się jesień i zima, a to trudny okres dla bezdomnych zwierząt. Liczy się każde wsparcie! Nawet udostępnienie informacji o zbiórce to ogromna pomoc (dodaj #siejemypomoc)!

W zbiórce towarzyszą nam wspaniali ludzie, którzy stoją za markami:

Maj World Photo – Paulina Maj, artystka, fotografka – wykonała przepiękną sesję zdjęciową w schronisku. Koty doskonale wcieliły się w role modeli (no cóż, chyba nikogo nie dziwi gwiazdorstwo tych stworzeń). Pamiętajcie, że każde ze zwierząt promujących akcję #siejemypomoc szuka kochającej rodziny i stałego domu!

Ulubiona – kawiarnia oferująca naturalne lody i prawdziwą włoską kawę – udostępnia swoje urocze miejsce do zbierania darów dla zwierząt. Kawiarnia mieści się w Dolinie Wapienicy, gdzie po konsumpcji smakołyków zapraszamy na spacer.

Med – Wet – gabinet weterynaryjny, pod którego opieką jest kotka Karmen – chętnie przyłączył się do akcji, oferując miejsce do zbierania darów. Ekipa Med Wet od dawna wspiera Schronisko!

Avi-Vet – przychodnia weterynaryjna, opiekująca się królikiem Kicką – równie chętnie dołączyli i udostępniają miejsce do zbierania darów. Ludzie z pasją do leczenia zwierząt uwielbiają im pomagać!

Beskidzka Mama – nasz niezastąpiony patron medialny – portal dla mam z Podbeskidzia promuje akcje #siejemypomoc, abyśmy mogli dotrzeć do jak największego grona darczyńców!

Drogeria ekologiczna yabooshko wraz z przyjaciółmi organizują zbiórkę dla bezdomnych zwierząt ze schroniska Reksio!

Kiedy zbieramy:

cały wrzesień 2020 r.

Co zbieramy:

♦ dobrą karmę dla kotów i psów – lepiej mniej, lecz lepszej jakości

♦ żwirek zbrylający

♦ smycze

Gdzie zbieramy:

♦ kawiarnia Ulubiona ul. Smocza

♦ gabinet weterynaryjny Med Wet ul. Piastowska 18

♦ przychodnia weterynaryjna AVI-VET ul. Lelewela 16

Dołącz do akcji #siejemypomoc!

Z góry dziękujemy wszystkim Darczyńcom – bez Was ta akcja nie ma sensu!

Jak możesz pomóc? Mamy 3 proste sposoby do wyboru:

Po pierwsze dostarczając dary – dobrej jakości karmę dla kotów lub psów, żwirek zbrylający lub smycz/e do wybranego miejsca.

Po drugie udostępniając akcję – social media mają ogromną moc – nie zapomnij dodać #siejemypomoc

Po trzecie adoptując zwierzaka ze schroniska – schronisko dla bezdomnych zwierząt Reksio obecnie gości ponad 130 kotów i kilkadziesiąt psów! Każdy z nich szuka kochającej rodziny i stałego domu.

Pomóż w taki sposób, w jaki możesz pomóc 💚