Mona, Marcel i Magda – właściciele i miłośnicy yabooshka – drogerii ekologicznej. Grupa przyjaciół, dbających o siebie, swoich bliskich oraz naturalne środowisko. Zwracająca uwagę na skład kosmetyków oraz pochodzenie ekologicznych produktów z miłości do natury i własnego ciała.

Pewnego dnia zamarzyliśmy o miejscu, w którym można kupić kosmetyki dla siebie i swojej rodziny oraz inne, naturalne produkty. Ekologiczne, BIO, naturalne, często w zero wastowych opakowania i przede wszystkim z dobrym składem… Po prostu w zgodzie z przyrodą i własnym ciałem. A w dodatku można to kupić siedząc wygodnie na kanapie, w piżamie i popijając ulubioną herbatę (ewentualnie z kotem na kolanach)! W jednym, przyjaznym ekologicznym sklepie z kosmetykami, artykułami i akcesoriami kosmetycznymi.

I jednocześnie, żeby to nie był „kolejny sklep z kosmetykami naturalnymi”. Tak jak na co dzień staramy się wspierać ochronę naturalnego środowiska, tak i w biznesie nie mieliśmy zamiaru z tego rezygnować.

Sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami i z prawdziwą ekomisją – to było nasze marzenie. A że kobieca część naszego teamu jest w typie bardziej Wonder Woman, niż Kopciuszka… Nie czekaliśmy, aż marzenie spełni się samo.

Wszyscy od lat zaopatrujemy się w naturalne kosmetyki i akcesoria kosmetyczne oraz ekologiczne środki czystości i inne naturalne produkty z różnych powodów. Pozwalają nam one pielęgnować nie tylko ciało i dom, ale i zmysły. Przede wszystkim jednak stawiamy na zminimalizowanie zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Właśnie dlatego narodziło się jedno pragnienie: stworzyć przyjemne miejsce, w którym można zamówić każdy produkt, jaki jest potrzebny do codziennej pielęgnacji całej rodziny, ale także domu. Kosmetyki, środki czystości i inne ekologiczne produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. A przy okazji dzięki zakupom można pomóc chronić nasze wspólne środowisko.

No i myślimy, że nam się udało 🙂


Napisz do nas, jeżeli Tobie czegoś brakuje, a postaramy się to załatwić: kontakt@yabooshko.pl


Ekologiczna drogeria online to nie wszystko – dlatego pomagamy pszczołom, współpracując z fundacją Apikultura!

Od dziś i na zawsze część z dochodu przekazujemy na działania fundacji Apikultura. Ponadto siejemy i namawiamy do siania roślin miododajnych dzięki akcji #yabooshkosieje.

Dlaczego wybraliśmy pszczoły? Wybór nie był prosty. Od pierwszego dnia, w którym zaświtał w naszych głowach pomysł o powstaniu drogerii ekologicznej yabooshko, zastanawialiśmy się, jak nasza firma może wspomóc ochronę środowiska naturalnego. Ok, ekologiczne kosmetyki, często w zero wastowych opakowaniach, ponadto grupowe zakupy, ograniczające transport i zużycie środków niezbędnych do zabezpieczenia paczki… No co jeszcze możemy zrobić?

Możemy pomóc tym najmniejszym. Najmniejszym, którzy na swoich karkach dźwigają całą planetę (ej, serio, nie przesadzamy!). Podsumowując: bez nich nie ma nas. A bez Was nie ma nas. Dlatego bez Was nie ma ich! 😀

10% Z DOCHODU

ze sprzedaży kosmetyków posiadających w składzie miód, propolis lub wosk pszczeli

Ze sprzedaży tych ekologicznych produktów część z dochodu leci od Was na ratunek pszczołom: