Mona i Magda – właścicielki i miłośniczki yabooshka – drogerii ekologicznej. Para przyjaciółek (nie)doskonałych, dbająca o siebie, swoich bliskich oraz naturalne środowisko. Zwracająca uwagę na skład kosmetyków oraz pochodzenie ekologicznych produktów z miłości do natury i własnego ciała.

Pewnego dnia zamarzyłyśmy o miejscu, w którym można kupić kosmetyki dla siebie i swojej rodziny oraz inne, naturalne produkty. Ekologiczne, BIO, naturalne, często w zero wastowych opakowania i przede wszystkim z dobrym składem… Po prostu w zgodzie z przyrodą i własnym ciałem. A w dodatku można to kupić siedząc wygodnie na kanapie, w piżamie i popijając ulubioną herbatę (ewentualnie z kotem na kolanach)! W jednym, przyjaznym ekologicznym sklepie z kosmetykami, artykułami i akcesoriami kosmetycznymi.

I jednocześnie, żeby to nie był „kolejny sklep z kosmetykami naturalnymi”. Tak jak na co dzień staramy się wspierać ochronę naturalnego środowiska i pomagać zwierzętom, tak i w biznesie nie mieliśmy zamiaru z tego rezygnować.

Sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami i z prawdziwą ekomisją – to było nasze marzenie. A że obie jesteśmy bardziej w typie Wonder Woman, niż Kopciuszka… Nie czekałyśmy, aż marzenie spełni się samo.

Obie od lat zaopatrujemy się w naturalne kosmetyki i akcesoria kosmetyczne oraz ekologiczne środki czystości i inne naturalne produkty z różnych powodów. Pozwalają nam one pielęgnować nie tylko ciało i dom, ale i zmysły. Przede wszystkim jednak stawiamy na zminimalizowanie zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Właśnie dlatego narodziło się jedno pragnienie: stworzyć przyjemne miejsce, w którym można zamówić każdy produkt, jaki jest potrzebny do codziennej pielęgnacji całej rodziny, ale także domu. Kosmetyki, środki czystości i inne ekologiczne produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. A przy okazji dzięki zakupom można pomóc chronić nasze wspólne środowisko i pomagać zwierzętom.

No i myślimy, że nam się udało 🙂


Napisz do nas, jeżeli Tobie czegoś brakuje, a postaramy się to załatwić: kontakt@yabooshko.pl


Ekologiczna drogeria online to nie wszystko – dlatego organizujemy akcje pomocy pszczołom #yabooshkosieje i zwierzętom #siejemypomoc

Siejemy i namawiamy do siania roślin miododajnych dzięki akcji #yabooshkosieje.

Dlaczego wybraliśmy pomoc zapylaczom? Wybór nie był prosty. Od pierwszego dnia, w którym zaświtał w naszych głowach pomysł o powstaniu drogerii ekologicznej yabooshko, zastanawialiśmy się, jak nasza firma może wspomóc ochronę środowiska naturalnego. Ok, ekologiczne kosmetyki, często w zero wastowych opakowaniach, ponadto grupowe zakupy, ograniczające transport i zużycie środków niezbędnych do zabezpieczenia paczki… No co jeszcze możemy zrobić?

Możemy pomóc tym najmniejszym. Najmniejszym, którzy na swoich karkach dźwigają całą planetę (ej, serio, nie przesadzamy!). Pomoc pszczołom to przede wszystkim edukacja dotycząca ochrony ich naturalnego środowiska, ale również sianie roślin miododajnych.

Z kolei o akcji #siejemypomoc, za pomocą której namawiamy do pomocy zwierzętom, możecie przeczytać tutaj.